Platforma aCommerce

Stwórz własny, profesjonalny sklep internetowy

aCommerce to nowoczesna, autorska platforma sklepów internetowych. Pozwoli Ci szybko założyć nawet zaawansowany sklep oraz zarządzać nim z intuicyjnego panelu administracyjnego.

Więcej

Platforma aCommerce

Poznaj podstawowe funkcje:

  • Przejrzyste przezentowanie produktów
  • Intuicyjny panel administratora
  • Integracja z Allegro oraz porównywarkami cen
  • Obsługa programu partnerskiego
  • Integracja z systemami płatności on-line

Więcej

System aCMS

Nowoczesny, autorski Content Management System

Stwórz profesjonaly serwis internetowy w opraciu i system aCMS. Jest to zaawansowany skrypt typu CMS, który pozwoli Ci w prosty sposób zarządzać stroną Twojej firmy lub portalem informacyjnym.

Więcej

System aCMS

Zalety systemu aCMS:

  • Edycja treści "na żywo"
  • Zarządzanie użytkownikami oraz administratorami
  • Obsługa wielu wersji językowych serwisu
  • Zarządzanie menu, sliderem i innymi elementami strony
  • Wbudowane statystyki odwiedzin

Więcej

aCommerce - platforma sklepów internetowych

aCommerce jest zaawansowaną aplikacją internetową, umożliwiającą prowadzenie profesjonalnego sklepu internetowego z dowolnym asortymentem.

aCommerce powstało przy konsultacjach z handlowcami, dzięki czemu jest dostosowane do wymagań dzisiejszego rynku internetowego. Produkty w sklepie są przedstawiane w bardzo przejrzysty sposób, a ich zamawianie jest niezwykle proste, wręcz intuicyjne.

Skrypt powstał z użyciem nowoczesnych technologii mających zapewnić wysoką wydajność aplikacji oraz łatwiejsze pozycjonowanie sklepu/produktów we wyszukiwarkach.

Zaawansowany lecz przyjazny panel administracyjny pozwala na zarządzanie całym sklepem– kategoriami, produktami, zamówieniami, stronami statycznymi i wieloma innymi narzędziami, które oferuje nasza aplikacja.

Skrypt posiada integrację z systemami płatności on-line, dzięki czemu Twoi klienci mogą od razu dokonać płatności za zamówienie.

 

Funkcje platformy aCommerce:

Kategorie produktów
Nowoczesny system kategorii pozwala na przypisanie wielu kategorii do jednego produktu. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może znacznie łatwiej odnaleźć dany produkt w bazie sklepu, szczególnie gdy jest ich bardzo dużo.

Produkty
aCommerce pozwala na bardzo szczegółową prezentację produktu w sklepie. Administrator może przygotować dokładny opis przy pomocy edytora wizualnego (przez co nieznajomość języka HTML nie jest żadną przeszkodą), dodawać dowolną ilość zdjęć produktu i przypisywać atrybuty, służące jako uzupełnienie informacji o produkcie.

W prosty sposób możemy wystawić produkt podobny do już istniejącego, nie musimy od nowa uzupełniać całego formularza.

Listy polecanych produktów pozwalają na promowanie wybranych produktów w sklepie.

Zamówienia
Aby dokonać zakupu, nasz klient nie musi być zarejestrowany w sklepie (jest to ustawienie domyślne, które można łatwo zmienić). W przypadku gdy użytkownik nie jest zarejestrowany, podczas składania zamówienia zostanie poproszony o podanie danych osobowych. Jeśli jest zalogowany, formularz zostanie uzupełniony danymi podanymi w czasie rejestracji.

Użytkownik posiada możliwość określenia sposobu dostawy produktu (w tym odbiór osobisty), cena dostawy zostaje automatycznie doliczona do wartości zamówienia.

O złożeniu zamówienia i zmianie jego statusu użytkownik i administracja zostają powiadomieni poprzez e-mail.

Zakładka „Zamówienia” w panelu administracyjnym sklepu pozwala na zarządzanie zamówieniami. Można określić jego status (Niezrealizowane, Zrealizowane, Usunięte) czy oznaczyć zamówienie jako „zapłacono” (użyteczne w przypadku odbioru osobistego lub zapłaty w sposób inny, niż poprzez system płatności on-line). W przypadku opłacenia zamówienia przez system płatności on-line, administrator zostaje automatycznie powiadamiany o wpłacie.

Użytkownik posiada możliwość przeglądania swoich zamówień oraz ich opłacania, jeśli nie dokonał tego podczas składania zamówienia (domyślnie użytkownik posiada 7 dni na opłacenie zamówienia, zanim zostanie ono anulowane).

Użytkownicy
Administrator posiada możliwość zarządzania zarejestrowanymi użytkownikami – edycja danych, zmiana hasła, usuwanie.

Wiadomości e-mail
aCommerce pozwala na stworzenie szablonów wiadomości e-mail, wysyłanych do użytkownika podczas rejestracji czy składaniu/zmianie statusu zamówienia, a także wiadomości wysyłanych do administratora sklepu.

Strony statyczne – CMS
Twórz dowolną ilość stron statycznych z informacjami dla użytkowników. Zazwyczaj są to strony z najczęściej zadawanymi pytaniami, regulaminem, informacje o firmie czy dodatkowe informacje na temat płatności.

Nawigacja
Panel administracyjny aCommerce pozwala na bardzo łatwe zarządzanie główną nawigacją w sklepie.

Integracja z Allegro
Platforma aCommerce posiada integrację z serwisem aukcyjnym Allegro. Pozwala ona administratorowi sklepu wystawiać aukcje produktów dostępnych w bazie sklepu za pomocą kilku kliknięć! System pozwala również na zdefiniowanie własnych szablonów aukcji, w których prezentowane będą produkty.

Z poziomu panelu administracyjnego możliwe jest również śledzenie statusu naszych aukcji – czas do zakończenia, ilość sprzedanych produktów, możliwość ponownego wystawienia aukcji.

Partnerzy
aCommerce pozwala na definiowanie partnerów sklepu. Dla każdego partnera można określić procent prowizji za zamówienie dokonane przez klienta pochodzącego z jego strony internetowej.

Newsletter
Użytkownicy sklepu posiadają możliwość zapisania się do newslettera. Administrator sklepu poprzez to narzędzie może w prosty sposób informować ich o nowościach w asortymencie.

Komentarze

comments->order_by("id","desc")->find_all() as $comment):?>
Autor: id > 0):?> Dodano: 01.01.1970 o 01:00 [usuń]
comments->find_all()->count() == 0):?>
Brak komentarzy
allow_comment):?> Musisz się zalogować by móc dodać komentarz.

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania tego artykułu została zablokowana.