Platforma aCommerce

Stwórz własny, profesjonalny sklep internetowy

aCommerce to nowoczesna, autorska platforma sklepów internetowych. Pozwoli Ci szybko założyć nawet zaawansowany sklep oraz zarządzać nim z intuicyjnego panelu administracyjnego.

Więcej

Platforma aCommerce

Poznaj podstawowe funkcje:

  • Przejrzyste przezentowanie produktów
  • Intuicyjny panel administratora
  • Integracja z Allegro oraz porównywarkami cen
  • Obsługa programu partnerskiego
  • Integracja z systemami płatności on-line

Więcej

System aCMS

Nowoczesny, autorski Content Management System

Stwórz profesjonaly serwis internetowy w opraciu i system aCMS. Jest to zaawansowany skrypt typu CMS, który pozwoli Ci w prosty sposób zarządzać stroną Twojej firmy lub portalem informacyjnym.

Więcej

System aCMS

Zalety systemu aCMS:

  • Edycja treści "na żywo"
  • Zarządzanie użytkownikami oraz administratorami
  • Obsługa wielu wersji językowych serwisu
  • Zarządzanie menu, sliderem i innymi elementami strony
  • Wbudowane statystyki odwiedzin

Więcej

O nas

Dzięki nam zaistniejesz w sieci!

Oficjalny start firmy datujemy na czerwiec 2010 roku, ale pod tą marką działamy już od 2009 roku. Zaczynaliśmy od projektowania małych systemów CMS, pracując jednocześnie przy dużych, polskich serwisach internetowych, gdzie zdobywaliśmy potrzebne doświadczenie.

Nasza firma specjalizuje się w dwóch dziedzinach. Pierwszą z nich jest tworzenie portali informacyjnych, wizytówek firm, stron firmowych i innych serwisów o dowolnej tematyce. Oparte są one na autorskim systemie aCMS, który od podstaw zaprojektowany został przez nasz zespół. Drugą specjalizacją są platformy sklepów internetowych oparte na systemie aCommerce. Jego działanie jest bardzo proste i intuicyjne, zarówno dla zarządzającego, jak i korzystających ze sklepu. Ponadto jest on zsynchronizowany  każdym systemem płatności, co dodatkowo ułatwia pracę.

Na tym jednak nasze działania się nie kończą. Klientom oferujemy własny hosting oraz wsparcie techniczne dla stworzonych przez nas serwisów. Zajmujemy się również identyfikacją wizualną naszego klienta. Wykonujemy grafiki, oprawy stron internetowych, sklepów. Tworzymy wizytówki, loga, bannery, a także piszemy aplikacje na facebooka.

Przy tworzeniu stron WWW wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak HTML5, Ajax, frameworki frontend i backend. W oparciu o nasze produkty aCommerce i aCMS powstało już kilkanaście portali i sklepów internetowych, które można obejrzeć w naszym portfolio. Współpracujemy również z firmami zajmującymi się pozycjonowaniem i marketingiem internetowym, które dbają o odpowiedni start nowopowstałej strony internetowej. 

Cechuje nas wysoka jakość wykonania aplikacji oraz krótki czas realizacji zleceń. Wszystkie projekty wykonujemy po uprzednich konsultacjach z klientem. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie, dlatego zawsze przygotowujemy szczegółową specyfikację zamówienia. Pomagamy i doradzamy, dzieląc się z klientami naszą wiedzą i doświadczeniem.

Komentarze

comments->order_by("id","desc")->find_all() as $comment):?>
Autor: id > 0):?> Dodano: 01.01.1970 o 01:00 [usuń]
comments->find_all()->count() == 0):?>
Brak komentarzy
allow_comment):?> Musisz się zalogować by móc dodać komentarz.

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania tego artykułu została zablokowana.